Sicil kaydı için belediye ile iletişime geçinizTel:444 62 09
LÜTFEN GİRİŞ YAPTIKTAN SONRA,SAĞ ÜSTTE BULUNAN ÜYELİK BİLGİLERİM KISMINDAN CEP TELEFONU VE EMAIL BİLGİLERİNİZİ KONTROL EDİNİZ.

7440 sayılı yasa kapsamında yapılandırmaya dahil edilebilecek borç tutarınız 0,00 TL olup yapılandırmaya dahil edilen tutar 0,00 TL'dir.
7440 sayılı yasa kapsamında yapılandırmaya başvurunuz durumunda 0,00 TL tutar af kapsamında düşülecektir.

-- 1-Başvuru yapabilmeniz için e-belediye sistemine E-Devlet şifreniz, hızlı giriş veya kayıtlı kullanıcı girişi yaparak başvuru adımına ulaşabilirsiniz. 2-Yapmış olduğunuz başvuru Tahakkuk Servisince onaylandıktan sonra başvurunuzun onaylandığına dair sms ile bilgilendirileceksiniz. Ayrıca kayıtlı e-mail adresinize taksit çizelgesi gönderilecektir. 3-Lütfen sağ üst tarafta bulunan üyelik bilgilerim kısmından cep telefonu ve e-mail bilgilerinizi güncelleyiniz. 4-Yapılandırılan borçlar 31.12.2022 tarihine kadar vadesi olan borçlar olup, 2023 yılı için tahakkuk eden veya edilecek olan vergilerin vadesinde ayrıca ödenmesi gerekmektedir. 5-Bu Kanuna göre ödenmesi gereken taksitlerin ilk ikisini süresinde ödenmemesi, bir takvim yılında 3’den fazla vadesinde ödenmemesi ya da eksik ödeme yapılması halinde madde hükümlerine göre yapılandırmanız iptal edilecektir.

Toplam Ana Para Toplam Gecikme Farkı (YÜFE) Taksit Sayısı Taksit Katsayısı Her Taksit Tutarı Taksit Toplamları Kazancınız